T&S Interiors / Tuba Sayıl

Yaklaşık 20 yıl önce, Antikalar , Müzayedeler, Klasik Mobilyalar ve Klasik aksesuarlar ile başladığım Mimarlık hayatıma; 2007 yılında addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi´nin açılması ile birlikte, addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi bünyesinde müzayedeler düzenleyerek, antika mobilya ve dekorasyon ilgisine ağırlık vererek devam ettim.

Daha sonrasında, ziyaret ettiği Fransız Saraylarının asaletinden ve ihtişamındaki sadeliğinden etkilenerek, yeni bir tarz oluşumu ile yeni üretim mobilyalar tasarlamaya başladım.

Tasarımlarımda, beyazın saflığı ile gold renginin cazibesini bütünleştirmeyi temel aldım. Beyaz mobilyar üzeri gold patine eskitmeler ile modernize ettiğim geniş bir ürün yelpzasi oluşturdum.

Şimdilerde ise, yeni oluşturduğumuz "YANSIMALAR" konsepti ile  Çağdaş yaşamı; aynların gerçekliği ve pirincin sonsuzluğundan esinlenerek, yalınlığı ve sadeliğin yansımalarını evlerinize taşımayı hedefliyoruz.

Umarım yeni konseptimiz en az Fransız Asaleti konseptimiz kadar seveceğiniz bir konsept olmuştur. Tüm merak edenleri addresistanbul Ev Dekorasyon Merkezi´nde bulunan mağazamıza bekliyoruz.

Sevgilerime ; 

Tuba SAYIL
İç Mimar